07 Жовтень 2020, 15:31

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7

Керуючись Положенням про конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти Смілянської міської ради затвердженим наказом управління освіти, молоді та спорту смілянської міської ради від 22.09.2020 №120, у зв’язку із достроковим припиненням договору, укладеного з керівником Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Смілянської міської ради, управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: директор.

Найменування і місце знаходження закладу освіти: Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Смілянської міської ради Черкаської області розташована за адресою: м. Сміла, вул. Б. Хмельницького, 51а. Найменування посади та умови оплати праці: Директор закладу освіти. Посадовий оклад, визначений за тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки у визначеному розмірі за фактично відпрацьований час, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту відповідно до вимог чинних документів.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника закладу освіти: Керівником Закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної роботи та/або науково-педагогічної роботи не менше 3 років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, кінцевий строк і місце подання документів для участі у конкурсі: - заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; - автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); - копія паспорта громадянина України; - копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста); - документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою; - копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на момент їх подання; - довідка про відсутність судимості; - довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду; - мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Термін подання документів до конкурсної комісії до 07 листопада 2020 року включно. Документи подаються в управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради за адресою: м. Сміла, вул. Перемоги, 18. Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість: За рішенням конкурсної комісії дата, час та місце проведення конкурсного відбору будуть повідомлені додатково.

Конкурс складається з таких етапів: - прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії; - оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Управління освіти та сайті Закладу освіти; - прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі; - перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам; - допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі; - оприлюднення на сайті Управління освіти інформації щодо осіб, допущених до участі у конкурсному відборі (далі – Кандидати); - ознайомлення Кандидатів із Закладом освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу; - проведення конкурсного відбору; - визначення переможця конкурсу; - оприлюднення результатів конкурсу.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Гребеніченко Ірина; контактний телефон: 098 339 01 47, електронна адреса: mksmila@ukr.net.