25 Жовтень 2023, 14:57

Медіаграмотність – наш фільтр споживання інформації

Учні та учениці 10-Ф класу із 2021 року беруть активну участь у проєкті  "Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність". 

Проєкт виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Академією української преси.

Наш клас уже вдруге долучається до національного тесту з медіаграмотності, адже систематичне виконання практичних вправ на тематичних уроках із української мови та літератури допомагає краще розпізнавати фейки, факти, судження, маніпуляції, мову ворожнечі та ін., тому ми  з легкістю виконали тестові завдання та отримали відзнаки "Майже гуру" і "Гуру".  Щиро радіємо нашим досягненням у медіаграмотності.

Проєкт IREX «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» спрямований на посилення стійкості до дезінформації та маніпуляцій через зміцнення навичок критичного сприйняття інформації та формування попиту на якісну інформацію серед освітян і учнівства, шляхом інтеграції інфомедійної грамотності у програму загальної середньої освіти.

Ми раді, що долучилися до великої медіаграмотної спільноти проєкту, щоб разом працювати над розвитком медіаграмотного суспільства та зміцненням нашого інформаційного простору! 

С.П. Шпильова, учитель української мови та літератури