18 Жовтень 2023, 07:58

«Я називаю хліб святим…»

Хліб здавна вважався символом святості, символом радості, щастя, здоров’я та багатства. Із хлібом зустрічають новонароджене дитя, із хлібом одружують молодих, із хлібом зустрічають дорогих гостей, з хлібом входять вперше в новий дім. 

А праця хлібороба була, є і буде найблагословеннішою віками і найпочеснішою, бо жити і працювати на землі – це творити людям добро, нести мир та щастя. Хліб – один з найпопулярніших продуктів у світі, без якого не обходиться жоден день нашого життя. Тому не дивно, що у нього є і своє свято – Всесвітній день хліба, яке відзначають щорічно 16 жовтня. 

Учні 6-Б класу та козацький рій "Залізні Вовки" під час години спілкування на тему «Я називаю хліб святим…» обговорили те, якою є цінність хліба, підготували буклети про історію та види хліба, етапи виготовлення. 

Учні розповіли, як випікають хліб їхні бабусі, розгадали асоціативний кущ, пограли в гру “Хто краще і більше”, із задоволенням пригадали відомі народні приказки та прислів’я про хліб, склали колосок правил поводження з хлібом "Зерно життя".  На завершення зустрічі посмакували смачною випічкою. 

Після години спілкування в дітей залишилось розуміння того, як треба любити і берегти хліб та шанувати працю хліборобів.

Класний керівник Царинна Л.Г.