20 Березень 2023, 08:02

Поезія – це завжди неповторність

Напередодні Міжнародного дня поезії учні 10-Ф класу на уроці української літератури (вчитель І.С. Котова) скористалися нагодою зустрітися з відомою на Смілянщині поетесою Тетяною Шугар-Благодарною. 

Її рядки школярі вперше прочитали у п’ятому класу, тоді ж і познайомилися з авторкою. І якщо п’ятикласників цікавила пейзажна лірика та світ природи, то старшокласники обговорили поезії про кохання, філософські роздуми, важливі сьогодні для кожного патріотичні рядки. 

Із задоволенням підлітки читали рядки, що вразили та змусили замислитися, розпитували поетесу про її юнацькі роки: порівнювали інтереси, читацькі вподобання. 

Поезія народжується серцем, душею, переживаннями, які викликають події. Тож читаючи поезії пані Тетяни, старшокласники продовжили відкриття нового незбагненного ліричного.

Дякуємо за чудову зустріч і сподіваємося на нові гостини, коли побачить світ десята ювілейна збірка. Тож нехай Муза, яка торкнула серця старшокласників, надихає їх на творчість, захопленість світом літератури, відкриттями духовних скарбів.