24 Травень 2022, 13:15

Ми пам’ятаємо всіх героїв України!

Неофіційне свято День героїв України відзначається щорічно 23 травня. 

У цю дату Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни, а прямо зараз борються проти російської армії за нашу свободу. Це горде і водночас сумне свято, адже багато героїв України розплатилися життям заради своєї країни.

У День героїв вітають усіх, хто з ризиком для життя боровся і бореться за українську незалежність, а також віддають шану загиблим. Дата присвячена всім українським воїнам-лицарям Київської Русі, козакам часів Гетьманщини, повстанцям, Українським Січовим Стрільцям і воїнам армій УНР і УПА, воїнам АТО і російсько-української війни.

Козацький рій "Кіборги" вивчають історію свого народу. Дізналися, що свято героїв засноване в 1941 році членами Організації Українських Націоналістів (ОУН). Відзначається 23 травня. 

Свято було засноване з метою вшанування пам'яті героїв, які жертвували або жертвують своїми життями і здоров'ям заради  України. Війна сильно згуртувала українців, кожен наближає перемогу на своєму місці. Ми виховуємо наших учнів на героїчних прикладах визвольної боротьби минулого та сьогодення.

"Кіборги" розпочали підготовку до Всеукраїнської воєнно-патріотичної гри "Сокіл"("Джура"). У своїй ватрі "Україна назавжди" висвітили участь жінки у війні, акцентували увагу на стійкості міст-героїв. 

"Кіборги" разом з учнями, вчителями та громадою міста активно беруть участь у волонтерській діяльності. Виготовляють патріотичні сувеніри, долучаються до збору продуктів харчування, малюють плакати та передають нашим захисникам через волонтерів ГО "Смілянська самооборона Січ".

Попереду багато змагань і випробувань! 

Треба бути мужніми! 

Тримаємо стрій!

Виховник рою Михайлик Т.В.